Blog

10 myśli nt. „Blog”

 1. Wczoraj w Bazylice Miłosierdzia Bożego Kraków – Łagiewniki miało miejsce przyjęcie Jezusa Chrystusa na Króla, jednak sam obraz Jezusa Miłosiernego umieszczony nad tabernakulum łagiewnickiego sanktuarium w kształcie planety Saturn ( glob z pierścieniem z czerwonym okiem ), zawiera piramidę Nowego Porządku Świata utworzoną przez promienie wychodzące z okolic serca Pana Jezusa, ale samo przedstawienie Najświętszego Serca Pana Jezusa jest nieobecne na tym obrazie.

  Tło obrazu Jezusa Miłosiernego jest czarne ( kolor Saturna ), a postać „Jezusa” wychodzi jakby z tunelu (czeluści), co sygnalizuje potrójne perspektywiczne obramowanie obrazu. Jest to tunel czasoprzestrzenny (brama piekielna, most Einsteina – Rosena – Podolskiego ) wytworzony przez współczesną wieżę Babel, czyli ośrodek CERN pod Genewą (Wielki Zderzacz Hadronów ). Rzeczywistość ta jest zobrazowana przez szeroki, łagodnie zwężający się ku górze komin – czeluść – tunel, podobny do przedstawienia wieży Babel z obrazu Brueghla zakończony dwoma pierścieniami – symbolami dwóch pierścieniowych kolistych torów Wielkiego Zderzacza Hadronów CERN, które w logo CERN symbolizowane są przez dwa nałożone na siebie okręgi, z których górny ma obwodowo przyczepione trzy odcinki, co przedstawia trzy szóstki ( 666 ), a dolny okrąg ma odcinek przyczepiony w odwrotnym kierunku – lustrzany obraz szóstki – znak supersymetrii. Szeroki okrągły komin – wieża Babel umieszczony jest tuż nad ołtarzem, którego centrum stanowi glob z pierścieniem Saturna, który zbiorczo przedstawia dwa końce tego tunelu czasoprzestrzennego, którymi jest planeta Saturn, gdzie w czarnym sześcianie ( Tartar ) na północnym biegunie uwięzione są zbuntowane demony, które przed potopem współżyły seksualnie z kobietami i zwierzętami, co doprowadziło do powstania potwornych chimer i hybryd ( tytani, cyklopi, centaury, sfinksy, meduzy, syreny, gryfy, smoki ), co zagrażało przetrwaniu człowieka stworzonego na obraz Boga. Bóg przez Potop zgładził te potwory, a czysty genetycznie Noe poniósł podobieńswo obrazu bożego w dalsze pokolenia. Drugim końcem tego tunelu jest Ziemia, obrazowana przez zarysy kontynentów na metrowej średnicy globie tabernakulum. Jest to znak planowanej inwazji na Ziemię zbuntowanych demonów z Saturnem – Szatanem na czele. Zarys kontynentów ukazany na globie tabernakulum obrazuje miejsce zatopienia Atlantydy- cywilizacji przed potopem( opanowanej przez gigantów) poprzez rozstąpienie się ziemii; zarysy wybrzeży Ameryki Południowej i Afryki pasują do siebie.

  Lokalizacją piekła w tradycji Kościoła i Piśmie Świętym jest wnętrze Ziemii i tam też wyznaczono miejsce Hostiom, postaciom Eucharystycznym rzeczywistego Jezusa Chrystusa w środku symbolicznej Ziemii – globu łagiewnickiego sanktuarium- bazyliki.

  Rolę słońca przed potopem pełnił Saturn będący wtedy w stadium gwiazdowym karła. Zajmował on stałe miejsce nad północnym biegunem Ziemii, będąc jakby okiem stale spoglądającym na Ziemię. Przedstawia to logo Bazyliki w Łagiewnikach przedstawiające tarczę Saturna wraz z pasmami zorzowymi plazmy Birkelanda spływającymi w kierunku Ziemii. Oderwanie Saturna od Ziemii i skierowanie na inną orbitę spowodowało zmianę stosunków wodnych w troposferze i skorupie ziemskiej powodując potop.

  Za tabernakulum ( glob z pierścieniem czyli Saturn ) znajduje się wielki krzak przechylony w jedną stronę przez podmuch huraganu, którego oko znajdujesię na północnym biegunie Saturna (heksagonalny wir cyklon)), a zastępczo umieszczone jest na pierścieniu tabernakulum. Jak stwierdza Pismo Święte Bóg obecny jest w łagodnym wietrzyku, a w huraganie Szatan. Ponadto jest to kpina ze Słowa Bożego, bowiem płonący krzak palił się, ale nie spalał i był dla Mojżesza znakiem obecności bożej. W Łagiewnikach – bazylice krzak Mojżesza nie jest przedstawiony jako płonący, czyli jest to symbol braku obecności bożej. Wszystkie końce gałązek krzewu są rozdwojone (rogate) i znajdują się po lewej ręce „Jezusa” z obrazu Jezusa Miłosiernego „Jezu ufam Tobie”, czyli jest to „pasterz” tylko kozłów po lewicy z opisu Sądu Ostatecznego.

  Podczas celebracji eucharystycznych pionowe zasuwy kulistego tabernakulum są lekko rozsunięte,co tworzy obraz oka Jaszczura z pionowa źrenicą – oko Saurona z filmu Władca Pierścieni na podstawie książki Tolkiena o tym samym tytule.

  Owal bryły bazyliki widziany z góry naśladuje kształt znaku astrologicznego Saturna czyli tzw. sierpu bożego, kojarzy się z Koloseum w Rzymie miejcem kaźni chrześcijan odmawiających czci pogańskich bogów. Czyli jest to ostrzeżenie dla tych, którzy nie chcą czcić Saturna. Pierwotna nazwa Rzymu (Roma ) brzmiała Saturnum. Szyderstwo podczas Męki Jezusa Chrystusa tj. ubieranie cierniowej korony szkarłatnego płaszcza, przez żołnierzy rzymskich było zaczęrpnięte z Saturnaliów – święta ku czci Saturna podczas którego wybierano niewolnika, którego na jeden dzień arystokraci wybierali królem, usługiwali mu, a potem ,po torturach, mordowali.

  Saturn odznacza się tym,że jest ojcem pożerającym dzieci, co przejawiło się w wizjach świętej siostry Faustyny Kowalskiej w których dodatkowo pojawiła się Venus „przebrana”(przezroczystość sukni czyli ubiór kurtyzany) za Matkę Boską. Oto zapis z „Dzienniczka” świętej siostry Faustyny Kowalskiej:

  „Wtem ujrzałam Matkę Bożą z Dzieciątkiem Jezus. Dziecię Jezus trzymało się ręki Matki Bożej; w jednej chwili Dziecię Jezus pobiegło na środek ołtarza z radością, a matka Boża rzekła do mnie: Patrz, z jakim spokojem powierzam Jezusa w jego ręce, tak i ty masz powierzać swoją duszę i być wobec niego dzieckiem. Po tych słowach dusza moja została napełniona dziwną ufnością. Matka Boża była ubrana w białą suknię, dziwnie białą, przezroczystą, na ramionach miała przezroczystą niebieską, czyli jak błękit, zarzutkę, z odkrytą głową, włosy rozpuszczone; śliczna i niepojęcie piękna. Matka Boża patrzyła z wielką łaskawością na ojca, jednak po chwili ojciec złamał to śliczne Dziecię i wyszła prawdziwie krew żywa; ojciec pochylił się i wniknął w siebie tego żywego i prawdziwego Jezusa; czy Go zjadł, nie wiem, jak się to dzieje. Jezu, Jezu, nie mogę podążyć za Tobą, gdyż Ty mi się stajesz w jednym momencie niepojęty”. (Dz 677)

  Wyrywanie serca z piersi to ryt spotykany w religiach Inków Azteków. Duch ukazujący się świętej siostrze Faustynie wykazuje upodobanie do podobnych zachowań: Dzienniczek par. 42:

  „W pewnej chwili, w dzień Bożego Narodzenia, czuję, że mnie ogarnia wszechmoc –

  obecność Boża. I znów unikam wewnętrznie spotkania się z Panem. Prosiłam Matkę

  Przełożoną o pozwolenie pojechać na „Józefinek” (dom sióstr w Warszawie na Grochowie),

  aby odwiedzić siostry. Matka Przełożona udzieliła nam pozwolenia i zaraz po obiedzie

  zaczęłyśmy się szykować. Siostry już na mnie czekały przy furcie. Ja pobiegłam do celi po

  pelerynę, kiedy wracałam z celi i przechodząc koło małej kapliczki, ujrzałam w progu Pana

  Jezusa, który i rzekł te słowa: idź, ale Ja ci zabieram serce twoje. I nagle uczułam, że nie mam serca w piersi swojej. Jednak siostry zwróciły mi uwagę, czemu prędzej nie idę,

  ponieważ już godzina późna, więc natychmiast poszłam z nimi. Jednak niezadowolenie

  wielkie zaczęło mnie męczyć. Tęsknota jakaś ogarnęła moją duszę, jednak nikt nie wiedział o

  tym, jeden tylko Bóg, co zaszło w duszy mojej.

  Kiedy chwilę posiedziałyśmy na „Józefinku”, rzekłam do sióstr: wracajmy do domu.

  Siostry prosiły żeby chociaż chwilkę odpocząć, jednak duch mój nie mógł się uspokoić.

  Tłumaczyłam się, że musimy wrócić wpierw nim się ściemni, a przecież jest spory kawałek

  drogi i zaraz wróciłyśmy do domu. Kiedy nas spotkała Matka Przełożona na korytarzu,

  zapytała mnie: czy siostry jeszcze nie pojechały, czy już wróciły? Odpowiedziałam, że

  jużeśmy wróciły, że nie chciałam wracać wieczorem. Rozebrałam się i zaraz poszłam do

  małej kapliczki. Zaledwie weszłam, rzekł do mnie Jezus: idź do Matki Przełożonej i powiedz, że nie dlatego żeś wróciła, żeby być przed wieczorem w domu, ale dlatego żem ci zabrał serce. Chociaż mnie to wiele kosztowało, jednak poszłam do przełożonej i

  powiedziałam szczerze powód dla którego tak wcześnie wróciłam i przeprosiłam Pana za

  wszystko, co Jemu się nie podoba. I w tej chwili Jezus zalał duszę moją wielka radością.

  Zrozumiałam, że poza Bogiem nie ma nigdzie zadowolenia. (Dz 42)

  „Iskra, która wyjdzie na powtórne przyjście Moje” , która wyjdzie z Polskii jak mówi wizyjny Jezus ( Saturn przebrany za Jezusa) świętej Faustyny Kowalskiej to nauczanie o Bożym Miłosierdziu jako Największym przymiocie Boga, podczas, gdy jest standardem nauczana teologicznego, że wszystkie przymioty Boga są równie godne chwały tzn. nie ma największych ani najmniejszych. Objawienie dla świętej siostry Faustyny i kult obrazu „Jezu ufam Tobie” były trzykrotnie zakazywane przez Święte Oficjum za pontyfikatu papieży Piusa XII i świętego Jana xXIII.

  Kolumna na której położone jest tabernakulum (glob z pierścieniem) to połączenie kolumn Jachin i Boaz (występują w świątyni Salomona, na emblematach masońskich), co oznacza kabalistyczną jedność przeciwieństw i jest równoznaczna z heksagramem.
  W prezbiterium, idąc w głąb jest sześć schodów, tabernakulum w kształcie Saturna (6 planeta układu słonecznego ), Trójkąt utworzony z promieni na obrazie „Jezu Ufam Tobie) – wartość gematryczna trójkąta 6 – 3 wierzchołki + 3 boki .Razem 666

 2. Bryła architektoniczna Bazyliki Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach to Koloseum z którego wyrasta Wieża Babel.

 3. „wytworzony przez współczesną wieżę Babel, czyli ośrodek CERN pod Genewą” „na północnym biegunie uwięzione są zbuntowane demony” komus tu chyba odbija, bez urazy

 4. ZYX – nie masz racji. „Komus odbija”? – Odbiło Ci na tle konkretyzmu, alternatywizmu. To jest wada współczesnej cywilizacji. Poczytaj sobie 4 książki M. Zabierowskiego: „Wszechświat i człowiek”, „Wszecht i wiedza”, Wszet i kopernikanizm” i „Wszet i metafizyka”.

 5. Saturn’s removal from the planet and relocation into a new orbit changed the water conditions in the Earth’s crust and troposphere, causing a flood.

  Visit here https://taxservicesinca.com Best Tax Company in USA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Blog teologiczny