II część dyskusji „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę… w cywilizacji informatycznej”

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią aktualna Kleofasowa dyskusja miesiąca na temat „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę… w cywilizacji informatycznej„, będzie kontynuowana do 31 lipca (z możliwością przedłużenia, jeśli będzie taka potrzeba). Ze względu na konieczność uporządkowania dyskusji przyjęta zostanie w niej zasada, że komentarze umieszczane są pod jednym wpisem. Tekst wprowadzający (ten, pod którym prowadzona będzie dyskusja w komentarzach) autorstwa ks. prof. Wacława  Hryniewicza zostanie opublikowany 30 czerwca lub 1 lipca. Nie oznacza to, że w drugiej części dyskusji nie mogą  pojawić się nowe artykuły (wpisy) dotychczasowych dyskutantów lub nowych autorów. Ale będzie można do nich się odnosić (ze względu na czytelność dyskusji) pod wspomnianym tekstem ks. prof. W. Hryniewicza.

Krótkie  podsumowanie dotychczasowej dyskusji można znaleźć w tekście Dariusza Kota „Chrześcijaństwo a cywilizacja informatyczna: o czym rozmawialiśmy?„.

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej części dyskusji „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę… w cywilizacji informatycznej”: w komentarzach albo artykułach (autorzy niemający profilu na blogu mogą przesyłać artykuły na adres dostępny w zakładce „Redakcja” – obrazek koperty).

Osoby niekorzystające z panelu administracyjnego do dodawania komentarzy, czyli dodające je za pomocą okienka pod tekstem, linki mogą uzyskać w następujący sposób:

– dodanie kodu (po opublikowaniu komentarza przekształci się on w taki sposób, że widoczny będzie jedynie zlinkowany tekst, bez adresu strony) <a href=""> </a>, czyli jeśli chcemy uzyskać link do strony głównej Kleofasa, kod ten powinien wyglądać tak: <a href="http://teologia.jezuici.pl/">Kleofas</a>. Jeśli chcemy, żeby słowo „Kleofas” było wyróżnione kursywą, to kod powinniśmy jeszcze objąć kodem <em> </em>, czyli kod powinien wyglądać tak <em><a href="http://teologia.jezuici.pl/">Kleofas</a></em> .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *